Nature Role Play 0.3c

Najlepszy server RP w GTA:SAMP

Ogłoszenie

Serwer startuje od nowa. Domy, auta i wszystko zostało zresetowane!

#1 2012-03-17 18:30:58

Jakub

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Skarga na Rens_Rick

Twój nick:Jablo[OOC] Jack_Black[IC]
Nick administratora którego oskarżasz:Hubert aka Rens_Rick
Opis sytuacji:Z grubsza: od kiedy wbiłem na serwer (ok 16stej ) on razem ze swoim ziomkiem z frakcji (Marcus_Johnson) gonili mnie i atakowali z DB. Grałem 3 godziny a oni non stop mnie gonili i robili DM. Używali MG (znali mój nick znikąd), mieli bronie ktorych nie da sie kupić (nadużycie ze strony huberta - rozdaje broń swojej frakcji), ja bylem uzbrojony jedynie w 9mm i snajperkę. Gdy zechciałem się bronić dostałem kicka za DM, mimo że tak jak oni jestem we frakcji przestępczej. gdy mój brat z którym dzielę łącze, chciał aby hubert się uspooił bo nam przeszkadza w dm on dał mu bana w powodize wpisując "bo tak"
Ja już nawet nie proszę, bo to nie pomaga. Mówię wprost: albo on straci frakcję i admina albo ja i 2 moim znajomych przestajemy tu grać. Jeśli chodzi o dowody to screenów nie mam ale mój kolega i mj brat potwierdzą zeznania. zdarzenia widział też gracz John_Optimus i admin Kuba. Z adminem hubertem gra RP jest niemożliwa

Offline

 

#2 2012-03-17 19:13:41

RensRick

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Skarga na Rens_Rick

Po 1 . Niech adrian sprawdzi logi bo nie zbanowałem nikogo za powód "bo tak" . Po 2 . Robiłeś ty DM niech ziomek Marcus Potwierdzi . Po 3 . Nie jesteś tu nam potrzebny od ciebie mam kłopoty . Po 4 . Przecież mówiłem nicowi że się zmienie i to zrobiłem . Po 5 . Mnie nie obchodzi czy macie czy nie ss ale nie potwierdził nikt że robie dm itp .


Pomogłem ? +

Offline

 

#3 2012-03-18 09:29:19

NicoBalassy

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 25
Punktów :   

Re: Skarga na Rens_Rick

Szkoda słów... Nie wiem kto ma rację, bez dowodów x2 skargi... Jakub, następnym razem ss rób
Zamykam.
(Wątek będzie rozpatrzony przez Adriana)


http://tinypic.pl/i/00165/2e5k0ea8yx5o_t.jpg

Boże Narodzenie
Najpierw trzeba, ku**a, kupić prezenty. Oznacza to, że będę latał po sklepach, przepychał się przez spoconych ludzi z obłędem w oczach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.placek.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.mucc.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl